Biofedback scanning

Biofedback scanning  jest to w pełni zautomatyzowana i całkowicie nieinwazyjna metoda pełnego skanowania organizmu człowieka. Polega na otrzymaniu i zarejestrowaniu biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od badanej osoby, gdy aplikowana  jest jej odpowiednia częstotliwość.

 

Urządzenie terapeutyczne rejestruje zachowanie sygnału elektrycznego podczas skanowania. Krótka zmiana sygnału w stosunku do wzorca pokazuje że wykryto patogen. Częstotliwość przy której nastąpiła zmiana wzorca jest częstotliwością rezonansową patogenu. Częstotliwość ta zostaje zapisana w pamięci urządzenia. Po zakończeniu skanowania istnieje możliwość porównania jej z zapisanymi w urządzeniu bazami danych patogenów w celu przypisania jej konkretnemu patogenowi.

 

Jest to unikalna metoda  skanowania organizmu człowieka, której wynikiem są dokładne ( do setnej części Hz ),  podane w liczbach częstotliwości  patogenów  występujących u badanej osoby.

 

Samo skanowanie trwa w zależności od wybranej opcji od 5 do 15 minut.

 

Można skanować badanego na nieznane problemy lub na konkretny wskazany przez niego problem.

Do ciała badanej osoby przykleja się dwa tzw. plastry TENS podłączone do urządzenia skanującego. W przypadku znanego problemu plastry przylepia się jak najbliżej obszaru ciała związanego z tym problemem.W przypadku problemu nieznanego plastry przylepia się po lewej i prawej stronie tułowia na linii pasa ( jak na zamieszczonym poniżej zdjęciu ). Sygnał przechodzi przez jelito które jest narządem dobrze odzwierciedlającym stan organizm, gdyż znajduje się tam wiele patogenów.

Po wykonaniu pełnego skanu istnieje możliwość natychmiastowej terapii,  polegającej na aplikacji badanej osobie częstotliwości znalezionych podczas skanowania.

 

 

 

Możliwości urządzenia:

 

  • czas skanowania 5 do 15 minut
  • zakres częstotliwości skanowania 41 000 Hz  – 18 000 000 Hz
  • zakres częstotliwości terapeutycznych 0 Hz – 18 000 000 H
  • napięcie sygnału skanowania 10 – 20 V ( w zależności od ustawienia )
  • możliwość emisji częstotliwości patogenów wykrytych w organizmie podczas skanu
  • możliwość natychmiastowej terapii polegającej na zaaplikowaniu znalezionych wcześniej częstotliwości w celu zniszczenia wykrytych patogenów
  • dostęp do większości znanych baz danych patogenów ( w tym częstotliwości Clark i Rife ) w celu zidentyfikowania znalezionych patogenów
  • możliwość zapisania i przechowywania wyników skanowania w celu stworzenia precyzyjnego indywidualnego programu terapeutycznego
  • możliwość odczytu zmian amplitudy lub przesunięcia fazowego sygnału skanującego.